Motip Carat Parlak Şeffaf Akrilik Vernik Sprey 500 Ml.

New Motip Carat Parlak Şeffaf Akrilik Vernik Sprey 500 Ml.

Akrilik Vernik Spreyi 1 adet 500ml sprey Hollanda Malı Motip Akrilik Vernik boyanmış, çelik ve metal jantlar haricinde her türlü metal,ahşap ve plastik yüzeyleride koruyabilirsiniz. Değişik hava koşullarına dayanıklıdır. Mükemmel yapışma özelliğine sahiptir.

İç ve dış mekan için. . Çizilme ve ani darbelerin yanı sıra değişik hava şartlarına karşı da dayanıklıdır. . Ahşap, metal, kağıt, tekstil ve boyanabilir plastik yüzeylere uygulanabilir. . Ayrıca sıva, beton ve taş üzerine yapılacak işaretlemeler için uygundur. ÖZELLİKLER · İç ve dış cephede kullanıma uygunluk · Günes ısığına ve hava kosullarına karsı dayanım · Renk ve parlaklığını koruma gücü · Çizilmelere karsı dayanım · Uzun süre dayanıklılık · Tüm renklerinde yüksek kapatıcılık gücü · Atmosferi kirletici CFC gazları bulunmamaktadır KURUMA . Toz kuruma yaklasık 10 dakika . Dokunma kuruması yaklasık 15 dakika . Tamamen sert kuruma yaklasık 24 saat TÜKETİM: . 500 ml ile yüzeye bağlı olarak 0,8 - 1,5 m² AMBALAJ BOYUTU: . 500 ml boya içerir. UYGULAMA: . Alt yüzeyin temiz, kuru, passız ve yağsız olması gerekir. . Boyanmayacak yüzeylerin üzerini kapatarak koruyunuz. . Kullanmadan önce kutuyu 3 dk. çalkalayınız. . Uygulamadan önce deneme püskürtmesi yapınız. PARLAMA NOKTASI: 52 C UYARILAR: . Dikkat sağlığa zararlıdır. . Çocuklara satılamaz ve verilemez.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 25,00 TL
  • Vergiler Hariç: 21,19 TL

Etiketler: sprey vernik, akrilik vernik, plastik verniği, ahşap vernik, hızlı kuruyan vernik, boya verniği, dış ortama dayanıklı vernik