Apple Lisanslı Simex Lightning Araç İçi Şarj Aleti Cihazı 3100 Mah Kırılmaz Kablolu


Yeni ürün
Ürün Kodu: B22655DP5411

Apple Lisanslı Simex Lightning Araç / Oto Şarj AletiApple Lisanslı Simex Lightning Şarj Aleti 3.1A Kırılmaz Garantili 1.2M Flat Kablo Simex Marka Kablo Kırılmasına 2 Yıl Garantiili Apple cihazları için kaliteli şarj olanağı sağlamaktadır. iPhone... Devamını Oku...109,74 TL

  • Stok Durumu: 2-3 Days


Apple Lisanslı Simex Lightning Araç / Oto Şarj Aleti

Apple Lisanslı Simex Lightning Şarj Aleti 3.1A Kırılmaz Garantili 1.2M Flat Kablo Simex Marka Kablo Kırılmasına 2 Yıl Garantiili Apple cihazları için kaliteli şarj olanağı sağlamaktadır. iPhone 6 / 6s / 6 plus / 7 / 7 Plus, iPad ve iPod ile uyumlu şarj cihazıdır. Simex roller systematist araç içi oto şarj cihazı aletidir.
CE Standardı sertifikalı ve sağlam yapısıyla tam uyumlu şarj aletidir.

  • Voltaj kapasitesi : 5 Volt
  • Akım amper gücü : 3100 mAH
  • Uyumlu marka : Apple Mfi Lisanslı
  • Marka modeli : iPhone / iPod / iPad
  • Kablo : 80 CM - Flat Silikon
  • Usb Kablo Çıkış : 5V-1.A

Kutu içeriği : Usb şarj başlığı 80 cm roller kırılmaz kablosu tüm ve garanti belgesi.

Simex durable usb kablo yüksek esneme kabiliyetini sağlamak için simex tarafından geliştirilmiş ve testlere tabi tutulmuştur. Bu işlem her kablo için 3000 kez esnetme ve germe işlemini kapsamaktadır. Simex durable kablosu üretilirken TPR materyal kullanılmıştır. Bu materyal yüksek mukavemete sahiptir. Rohs ve CE Standartlarına sahip Tayvanda dizayn edilip Çin'de üretilmiştir.

Simex Firması 2 yıl Garantisi Hakkında 
Almış olduğunuz Simex Marka garantili yazan ürünler sipariş tarihinden itibaren 2 yıl garanti kapsamındadır.
Alınan ürünlerin fatura, kutu ve garanti belgelerinin saklanması zorunludur. Kaybolması durumunda firmamız sorumlu değildir.
Garanti kapsamında ürünlerin teknik servis gönderim veya değişim sırasında ki kargo ücretleri alıcıya aittir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Etiketler: Apple şarj aleti, Apple şarj cihazı, Apple uyumlu şarj cihazı, Apple lisanslı şarj aleti, iPhone 6 şarj cihazı, iPhone 6 pus şarj cihazı, iPhone 7 şarj cihazı, iPhone 7 plus şarj cihazı, iPad şarj cihazı, iPod şarj cihazı