Simex Batarya Yorum, Simex Batarya Yetkili Satıcısı ; Tistok.com Olarak Simex Bataryaları & Simex Gsm Aksesuarları Ürünleri Satıcısıyız. Türkiye'nin en kaliteli bataryası. Simex batarya hakkında bilgilendirme ve kullanımı hakkında aşağıdaki bilgileri okumanızı tavsiye ederiz.


Simex Batarya Garanti ve İade Değişimi ; Müşterilerimiz ve diğer alıcılar için önemli bilgi.

 
Satın almış olduğunuz simex marka batarya piyasada bulunan satıcılar tarafından 2 yıl süre ile birebir değişim garantisi verilmektedir.
 
Böyle bir garanti süresi kesinlikle üretici firma tarafından sağlanmamaktadır. 
 
Tistok.com olarak biz müşterilerimize 20 iş günü ( Normal kanuni iade ve değişim süresidir )
birebir değişim ve iade garantisi veriyoruz.
 
Bu süre dışında asılsız olarak 1 yıl 2 yıl veya 20 iş günü dışında herhangi bir garanti veya iade değişim süresi söz konusu değildir.
 
Tüm müşterilerimize ve simex batarya kullanıcılarına önemle duyururuz. Lütfen satın alırken bu uyarıları dikkate alınız.

Simex batarya iso9001 belgeli kaliteli ve orjinal amper ile voltajı sunan bir bataryadır. Dolayısı ile bu bataryayı kullanırken bazı kullanım şartlarına uymanız gerekmektedir.
 
Kullanım şartları şu şekildedir.
  • Mutlaka orjinal cihaz ve şarj aleti ile şarj edilmesi gerekmektedir.
  • Araç şarj cihazı kullanırken orjinal veya kaliteli şarj aleti kullanımına özen gösterilmelidir.
  • Batarya yı kullanıma başlamadan önce ilk 3 sefer 10 ila 14 saat arası uzun bir şekilde şarj etmenizi öneriyoruz.
  • Batarya performansını ve uzun süreli kullanımını etkileyen faktörler ; şarj süresi, şarj aleti ve kullanılan telefondur.
  • Batarya şişmesi veya bozulması gibi durumlar tamamen voltaj ve amper düzensizliği oluşturan şarj aleti ile telefondan kaynaklanan problemlerden oluşur. Kaliteli bataryalar şişme yapmaz.
  • Bir kaliteli bataryanın ortalama ömrü 12 ila 18 aydır buda kullanım şartları ve düzenli şarj etme kuralına uymakla beraber bölge, telefonun çekim gücü sürekli oyun ve benzeri internet ürünlerinin kullanılması defalarca doldur boşalt işlemi doğal olarak bataryanın performans ömrünü hızlı bir şekilde tüketmektedir.
    Tistok.com - Simex Bataryaları ve aksesuarları yetkili satıcısı.

Simex Bataryaları Yetkili Satıcısı