Kredi kartı ile yapılan işlemlerde, aklınızda soru işaretleri kalmasın. Tistok.com üzerinden kullandığınız kredi kart bilgileriniz, bankaların en güvenilir, modern altyapı ve Rapid SSL Veri Sign ile yapılan 128  bit SSL protokolüyle, dünya standartlarında tam güvence altındadır.  
 

 Kredi kartı üyeleri güvende

 CVC2 (CVV) numarası nedir?

 3D Secure nedir?

  • Tistok.com'da ödeme işlemlerinizi gerçekleştirirken, kredi kartı bilgileriniz dünya çapında kullanılan gelişmiş şifreleme sistemi  ile ( SSL ) bankaya gönderilir ve bankadan geri dönen ödeme onayı sonrasında işleminize kartınızın kullanılabilirlik durumuna göre onay verilir/verilmez. 
     
  • Güvenliğiniz için kredi kartı numaralarınız kesinlikle saklanmamaktadır. Dolayısı ile, sizin bilginiz ve isteğiniz dışında kredi kartınız kullanılmaz.
     
  • Tistok.com ve bankaların teknik alt yapısının güvenliğiyle, bir ürünün bedeli ikinci kez tahsil edilmez.

Kredi kartınızın arka yüzünde bulunan rakamların son 3 hanesi, size özel bir CVC2numarasıdır. Bu numara, kredi kartı kullanımında ekstra bir güvenlik sağlar.

Tistok.com'da yapacağınız her bir kredi kartı işleminde, güvenliğiniz için sistem sizden bu numarayı isteyecektir. 

Bu numarayı girmediğiniz takdirde, ödeme işlemleriniz ilerlemeyecek, onay alamayacaktır.

 

Kart kuruluşları tarafından, kart sahibinin internetten işlemlerini güvenli bir şekilde yapması için, geliştirilmiş olan bir kimlik doğrulama sistemidir.

Visa ve MasterCard'ın geliştirdiği bu çözüm sayesinde, hem kart sahipleri hem de üye işyerleri, sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır.

Sistemin, Visa kredi kartı kullanımı için hazırlanan uygulamasına "Verified by Visa",MasterCard kredi kartı kullanımı için hazırlanan uygulamasına ise "SecureCode" isimleri verilmektedir.